Geodeta Zawiercie

Geodezja nowoczesna to suma nowoczesnych metod i technologii używanych w inżynierii geodezyjnej. Aktualna geodezja to złożony system technik umożliwiających pomiar i udokumentowanie zmian zachodzących w środowisku realnym. Umożliwia ona dokładne i precyzyjne określenie położenia oraz wysokości punktów, budowę jak i zmiany położenia linii podłoża oraz zrekonstruowanie prawidłowości punktów na wszelkich powierzchniach.

Do geodezji wykorzystuje się sprawdzone sprzęty, po to aby precyzyjnie oraz w krótkim czasie przedstawić pozycję i wysokość konkretnych obiektów. Specjaliści są odpowiedzialni za odtwarzanie oraz wykonywanie geodezyjnego systemu obserwacyjnego potrzebnego do atestowanej weryfikacji danych, produkcji map a nawet do kalkulacji astronomicznych.

Na czym polega praca geodety?

Do zadań geodety należy tworzenie oraz wykonywanie inwentaryzacji powierzchni, tworzenie map przestrzennych, wykonywanie pomiarów terenu oraz mierzenie wysokości punktów.

  • Gwarancja precyzyjnych oraz dokumentowanych pomiarów dla weryfikacji stanu faktycznego i wytwarzania dokumentacji kartograficznej.
  • Przeprowadzanie pomiarów geodezyjnych przy zastosowaniu technologii satelitarnych GNSS, które umożliwiają dokładne określenie pozycji w terenie.
  • Przygotowywanie wizualizacji trójwymiarowych oraz cyfrowego modelu terenu.
  • Pomiary powierzchniowe oraz rysowanie map topograficznych, potrzebnych w projektach budowlanych.
  • Współpraca w procedurach związanych z zabudową i zmianami planów zagospodarowania przestrzennego.
  • Inwentaryzacja terenów w celu ustalenia ich położenia, granic, powierzchni i innych cech.

Zakres działalności

Głównym obszarem naszej działalności jest woj. śląskie, a w szczególności Zawiercie oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Usługi geodezyjne Zawiercie - kontakt

Masz wątpliwości? Zadzwoń do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@grupak7.pl

Zadzwoń do nas

601 565 425

Potrzebujesz usług geodezyjnych w Zawierciu?

W razie jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie geodezji, to dobrze trafiłeś! Geodeta Zawiercie to specjalista, wykorzystujący najnowsze metody do ustalenia położenia punktów i linii na ziemi. Geodeta jest wymagany w trakcie przeprowadzania inwentaryzacji terenów, rysowaniu map, rozgraniczaniu działek czy wytyczaniu granic prywatnych posesji. Skorzystanie z usług geodety są gwarantem jakości i wiarygodnych pomiarów. Postaw na nas i pozwól nam pomóc Ci w sprawach geodezji opierając się o zaufanie i profesjonalizm.

Wykonujemy szerokiego zakresu usługi geodezyjne i techniczne, aby w najlepszy sposób służyć klientom w ich potrzebach. Jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie zadania wymagające określenia położenia nieruchomości, rysowaniu map map i modeli terenowych, a także przeprowadzaniu wszelkiego rodzaju innych prac geodezyjnych. Oferujemy profesjonalne oraz precyzyjne usługi, które zapewnią Ci pełen spokój, gdy będzie podjęta decyzja o inwestycji.

Poszukujesz profesjonalnego i dokładnego pomiaru terenu w Zawierciu? Lub wykonać wszelkiego rodzaju inwentaryzacje? Usługi geodezyjne Zawiercie są stworzone dla Ciebie. Specjalistyczne usługi geodezyjne pomogą Ci profesjonalnie i kompleksowo rozwiązać Twoje problemy. Nabyliśmy duże doświadczenie w branży usług geodezyjnych oraz zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel. Najważniejsze dla nas jest precyzyjne wykonanie prac geodezyjnych, dlatego oferowane przez nas usługi zapewniają wszelakie zadania z gałęzi geodezji, od inwentaryzacji działek i domów po wytyczanie terenów oraz sporo więcej. Oferujemy górnej jakości usługi i najlepsze rezultaty. Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj, co możemy Ci zaoferować.

Ostatnio wykonane realizacje:

mapa do celów projektowych Strzemieszyce, tyczenie Katowice, podział działki Sikorka, podział działki Chruszczobród, obsługa geodezyjna Ząbkowice, tyczenie budynku Ratanice, mapa geodezyjna Sosnowiec, obsługa geodezyjna Sławków, pomiar powykonawczy Będzin, pomiar geodezyjny Wojkowice, tyczenie Olkusz, tyczenie domu Dąbrowa Górnicza, pomiar przyłącza Zawiercie, tani geodeta Czeladź, podział nieruchomości Marianki, mapa geodezyjna Ostrowy, tyczenie domu Strzemieszyce, tani geodeta Ząbkowice, mapa do celów projektowych Katowice, pomiar geodezyjny , pomiar powykonawczy Czeladź, pomiar przyłącza Strzemieszyce, podział nieruchomości Będzin, podział gruntu Wojkowice, tyczenie budynku Sosnowiec, podział gruntu Zawiercie

Działamy na Śląsku oraz nie tylko: