Geodezja Sosnowiec

Geodezja to zespół aktualnych sposobów oraz technik używanych w procesie geodezji. Obecna geodezja to skomplikowany system technik pozwalających na pomiar i dokumentację zmian zachodzących w otoczeniu realnym. Umożliwia ona dokładne oraz precyzyjne ustalenie położenia oraz wysokości punktów, budowę a także przesunięcia linii podłoża oraz odtworzenie poprawności punktów na wszelkich powierzchniach.

Do geodezji wykorzystuje się aktualne sprzęty, żeby dokładnie i szybko przedstawić pozycję i wysokość obiektów. Specjaliści są odpowiedzialni za projektowanie i wykonywanie systemu obserwacyjnego do atestowanej weryfikacji danych, tworzenia map i robienia kalkulacji astronomicznych.

Co robi geodeta?

Najważniejsze obowiązki geodety to projektowanie i wykonywanie inwentaryzacji działek, tworzenie map przestrzennych, wykonywanie pomiarów działek a także mierzenie wysokości punktów.

  • Stworzenie wizualizacji trójwymiarowych i cyfrowego modelu terenu.
  • Pomiary powierzchniowe oraz rysowanie map topograficznych, wykorzystywanych w projektach budowlanych.
  • Opracowywanie dokumentacji geodezyjnej oraz projektów technicznych dla inwestycji budowlanych oraz określanie granic nieruchomości.
  • Wykonywanie pomiarów geodezyjnych z zastosowaniem technologii satelitarnych GNSS, które gwarantują dokładne wyznaczanie pozycji w terenie.
  • Inwentaryzacja działek w celu ustalenia ich położenia, granic, powierzchni i innych cech.
  • Przygotowywanie oprogramowania geodezyjnego oraz opracowanie systemów informacji przestrzennej.

Teren działania

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo sląskie, a w szczególności Sosnowiec oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Usługi geodezyjne Sosnowiec - kontakt

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość

biuro@grupak7.pl

Zadzwoń do nas

+48 601 565 425

Potrzebujesz geodety w Sosnowcu?

W razie jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie geodezji, to dobrze trafiłeś. Geodeta Sosnowiec to specjalista, wykorzystujący jedynie atestowane metody określania położenia punktów oraz linii geodezyjnych na powierzchni Ziemi. Geodeta jest wymagany podczas inwentaryzacji powierzchni, wytwarzaniu map, dzieleniu działek czy wyznaczaniu granic posesji. Nasze usługi są gwarantem solidności oraz wiarygodnych wyników. Postaw na jakość w podejmowaniu aspektów dotyczących geodezji opierając się o zaufanie i profesjonalizm.

Oferujemy rozmaite usługi geodezyjne oraz techniczne, aby pomóc Ci w Twoich projektach. Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie zadania mające na celu określenie położenia nieruchomości, rysowaniu map map i modeli terenowych, jak i również przeprowadzaniu wszystkich innych prac geodezyjnych. Gwarantujemy najwyższej jakości a przede wszystkim dokładne usługi, które zapewnią Ci pełen spokójpodczas decyzji o inwestycji.

Szukasz sprawdzonego i dokładnego pomiaru terenu w Sosnowcu? Lub jesteś zmuszony wykonać wszelkiego rodzaju inwentaryzacje? Usługi geodezyjne Sosnowiec są tym, czego potrzebujesz. Profesjonalne usługi geodezyjne pozwolą Ci skutecznie a przede wszystkim kompleksowo rozwiązać problemy. Mamy ogromne doświadczenie w zawodzie usług geodezyjnych, a nasz personel jest wykwalifikowany i doświadczony. Najważniejsze dla nas jest dokładne przeprowadzenie pomiarów geodezyjnych, dlatego też oferowane przez nas usługi zawierają wszystkie zadania z kategorii geodezji, od inwentaryzacji terenów i budowli po określanie granic terenów jak i wiele innych. Gwarantujemy górnej jakości usługi i najlepsze rezultaty. Napisz do nas już teraz i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Ostatnio wykonane realizacje:

podział nieruchomości Strzemieszyce, tyczenie domu Sławków, podział działki Sosnowiec, tyczenie Chruszczobród, pomiar przyłącza Ząbkowice, tyczenie budynku Ostrowy, podział gruntu Sikorka, pomiar powykonawczy Katowice, mapa do celów projektowych Będzin, obsługa geodezyjna Olkusz, tyczenie Wojkowice, mapa do celów projektowych Zawiercie, pomiar geodezyjny Ratanice, tyczenie domu Dąbrowa Górnicza, mapa geodezyjna Marianki, pomiar geodezyjny Czeladź, mapa geodezyjna Ratanice, tani geodeta Katowice, profesjonalny geodeta Marianki, obsługa geodezyjna Sosnowiec, podział nieruchomości Marianki, podział gruntu Marianki, pomiar przyłącza Ząbkowice, podział działki Strzemieszyce, pomiar powykonawczy Katowice, tyczenie budynku Ząbkowice

Działamy na Śląsku oraz nie tylko: