Geodezja Zawiercie

Geodezja to zestawienie najnowszych metod a także technologii stosowanych w procesie geodezji. Współczesna geodezja to połączony system technik pozwalających na pomiar i udokumentowanie zmian zachodzących w otoczeniu fizycznym. Umożliwia ona dokładne a także precyzyjne określenie położenia i wysokości punktów, budowę jak i przesunięcia linii ziemi oraz odtworzenie poprawności punktów na wszelkich powierzchniach.

Do geodezji wykorzystujemy sprawdzone urządzenia, po to aby precyzyjnie oraz szybko odtworzyć pozycję obiektów. Geodeci są odpowiedzialni za projektowanie oraz wykonywanie geodezyjnego systemu obserwacyjnego służącego do atestowanej weryfikacji danych, robienia map a nawet do obliczeń astronomicznych.

Usługi geodezyjne w Zawierciu?

Główne obowiązki geodety to projektowanie i wykonywanie inwentaryzacji terenów, wytwarzanie map przestrzennych, wykonywanie pomiarów terenu a także pomiary wysokości punktów.

  • Gwarancja precyzyjnych i dokumentowanych pomiarów w celu weryfikacji stanu faktycznego oraz wytwarzania dokumentacji kartograficznej.
  • Pomiary powierzchniowe i tworzenie map topograficznych, wykorzystywanych w projektach budowlanych.
  • Pomoc w procedurach powiązanych z zabudową i zmiennością planów przestrzennych.
  • Inwentaryzacja terenów w celu określenia ich położenia, granic, powierzchni i innych cech.
  • Pomiary geodezyjne z zastosowaniem satelitarnych technologii GNSS, które zapewniają precyzyjne określenie pozycji w terenie.
  • Opracowywanie dokumentów geodezyjnych oraz projektów technicznych dla inwestycji budowlanych a także określanie granic nieruchomości.

Geodezja Zawiercie - Realizacja obsługi geodezyjnej budowy stacji benzynowej Circle K

Rozpoczęliśmy obsługę geodezyjną budowy stacji benzynowej Circle K przy autostradzie A1 (MOP Woźniki Zachód). Wykonaliśmy zadania związane z prawidłowym położeniem tego obszaru podczas budowy. Przede wszystkim skupiliśmy się na wyznaczeniu właściwych położeń dla fundamentów, fundamentów pod konstrukcje nośne, a także wyznaczeniu właściwych położeń dla wszystkich obiektów budowlanych. Geodezja Zawiercie w pracy wykorzystuje najnowsze technologie i narzędzia, aby zapewnić jak największą precyzję.

Teren działania

Głównym obszarem naszej działalności jest Śląsk, a w szczególności Zawiercie oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Usługi geodezyjne Zawiercie - kontakt

Masz wątpliwości? Zadzwoń do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@grupak7.pl

Zadzwoń do nas

601 565 425

Potrzebujesz usług geodety w Zawierciu?

Jeśli potrzebujesz usług w zakresie geodezji, to trafiłeś we odpowiednie miejsce. Geodeta Zawiercie to specjalista, który wykorzystuje tylko i wyłącznie precyzyjne metody określania położenia punktów oraz linii geodezyjnych. Geodeci są potrzebni przy inwentaryzacji terenów, tworzeniu map, wyznaczaniu terenów a także wytyczaniu granic prywatnych posesji. Skorzystanie z usług geodety są gwarantem precyzji a przede wszystkim wiarygodnych pomiarów. Postaw na jakość w podejmowaniu aspektów dotyczących geodezji opierając się o zaufanie i profesjonalizm.

Wykonujemy szerokiego zakresu usługi geodezyjne i techniczne, aby w najlepszy sposób służyć klientom w ich potrzebach. Jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie zadania wymagające określenia położenia nieruchomości, tworzeniu map i modeli terenowych, a także przeprowadzaniu innych prac geodezyjnych. Oferujemy zawodowe i precyzyjne usługi, które zapewnią Ci spokój w trakcie podejmowania decyzji o inwestycji.

Szukasz rzetelnego oraz precyzyjnego pomiaru powierzchni w Zawierciu? Lub przeprowadzić istotne inwentaryzacje? Usługi geodezyjne Zawiercie są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Profesjonalne usługi geodezyjne pomogą Ci profesjonalnie oraz kompleksowo rozwiązać Twoje problemy. Posiadamy ogromne doświadczenie w zawodzie usług geodezyjnych oraz mamy wykwalifikowany i doświadczony personel. Wiemy, jak ważne jest dokładne przeprowadzenie prac geodezyjnych, z tego powodu nasze usługi zawierają wszystkie zadania z kategorii geodezji, od inwentaryzacji gruntów i domów po wytyczanie terenów jak i sporo więcej. Oferujemy górnej jakości usługi oraz najlepsze rezultaty. Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj, jak możemy Ci pomóc.

Ostatnio wykonane realizacje:

tyczenie Będzin, pomiar geodezyjny Ząbkowice, tyczenie budynku Ratanice, podział działki Czeladź, podział gruntu Olkusz, tyczenie budynku Marianki, obsługa geodezyjna Ostrowy, podział gruntu Katowice, pomiar przyłącza Chruszczobród, podział działki Zawiercie, profesjonalny geodeta Sikorka, tyczenie Sławków, podział nieruchomości Wojkowice, mapa do celów projektowych Strzemieszyce, profesjonalny geodeta Sosnowiec, pomiar przyłącza Dąbrowa Górnicza, obsługa geodezyjna , pomiar powykonawczy Sosnowiec, mapa do celów projektowych Olkusz, mapa geodezyjna Sikorka, pomiar geodezyjny Będzin, podział nieruchomości Sikorka, mapa geodezyjna Strzemieszyce, tyczenie domu Marianki, pomiar powykonawczy Czeladź, tyczenie domu Będzin

Działamy na Śląsku oraz nie tylko: