Geodezja Katowice

Geodezja nowoczesna to zespół współczesnych metod i technik stosowanych w procesie geodezji. Aktualna geodezja to połączony system metod pozwalających na pomiar oraz dokumentację zmian zachodzących w otoczeniu fizycznym. Jej zadaniem jest skrupulatne a także precyzyjne określenie położenia oraz wysokości punktów, budowę jak i przemieszczenia linii podłoża oraz zrekonstruowanie poprawności punktów na różnych powierzchniach.

W geodezji wykorzystuje się współczesne urządzenia, żeby skrupulatnie i szybko określić pozycję obiektów. Pracownicy odpowiadają za odtwarzanie oraz wykonywanie geodezyjnego systemu obserwacyjnego wymaganego do weryfikacji danych, produkcji map i do obliczeń astronomicznych.

Co robi geodeta?

Najważniejsze obowiązki geodety to projektowanie i wykonywanie inwentaryzacji terenów, projektowanie map przestrzennych, wykonywanie pomiarów działek i pomiary wysokości punktów.

  • Współpraca w procedurach związanych z zabudową i zmianami planów zagospodarowania przestrzennego.
  • Testy oprogramowania geodezyjnego oraz opracowanie systemów informacji przestrzennej.
  • Gwarancja precyzyjnych i dokumentowanych pomiarów w celu weryfikacji stanu faktycznego i wytwarzania dokumentacji kartograficznej.
  • Tworzenie dokumentacji geodezyjnej oraz projektów technicznych dla inwestycji budowlanych oraz określanie granic nieruchomości.
  • Inwentaryzacja działek w celu określenia ich położenia, granic, powierzchni i innych cech.
  • Pomiary powierzchniowe i rysowanie map topograficznych, potrzebnych w projektach budowlanych.

Teren działania

Głównym obszarem naszej działalności to woj. śląskie, a w szczególności Katowice oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Usługi geodezyjne Katowice - kontakt

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@grupak7.pl

Zadzwoń do nas

601 565 425

Potrzebujesz usług geodezyjnych w Katowicach?

Jeśli potrzebna Ci pomoc usług geodezyjnych, to dobrze trafiłeś. Geodeta Katowice to profesjonalista, wykorzystujący tylko i wyłącznie atestowane techniki określania położenia punktów i linii. Geodeta jest potrzebny przy przeprowadzaniu inwentaryzacji terenów, rysowaniu map, dzieleniu terenów czy wyznaczaniu granic posesji. Usługi naszego geodety to gwarancja precyzji a przede wszystkim wiarygodnych wyników. Postaw na doświadczenie w sprawach geodezji opierając się o zaufanie i profesjonalizm.

Nasza firma wykonuje wszelkie usługi geodezyjne i techniczne, aby w najlepszy sposób służyć klientom w ich projektach. Jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie zadania wymagające określenia położenia działki, tworzeniu map i modeli terenowych, jak i również przeprowadzaniu wszystkich innych prac geodezyjnych. Zapewniamy profesjonalne oraz precyzyjne usługi, które zapewnią Ci brak nerwów w trakcie podejmowania decyzji o inwestycji.

Wymagasz rzetelnego i dokładnego pomiaru działki w Katowicach? Albo wykonać istotne inwentaryzacje? Usługi geodezyjne Katowice są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Profesjonalne usługi geodezyjne pomogą Ci skutecznie i kompleksowo zlikwidować niedogodności. Mamy ogromne doświadczenie w zawodzie usług geodezyjnych, a nasz personel jest wykwalifikowany i doświadczony. Wiemy, jak ważne jest dokładne przeprowadzenie prac geodezyjnych, dlatego nasze usługi zapewniają wszelakie zadania z gałęzi geodezji, od inwentaryzacji gruntów i budynków po wytyczanie terenów jak i wiele innych. Oferujemy dobrej jakości usługi oraz najlepsze rezultaty. Zadzwoń do nas już dziś i zapytaj, co możemy Ci zaoferować.

Ostatnio wykonane realizacje:

tyczenie budynku Sosnowiec, tyczenie budynku Strzemieszyce, mapa geodezyjna Chruszczobród, mapa geodezyjna Wojkowice, mapa do celów projektowych Czeladź, mapa do celów projektowych Ostrowy, tani geodeta Dąbrowa Górnicza, pomiar przyłącza Sławków, podział gruntu Olkusz, podział nieruchomości Zawiercie, tyczenie domu Katowice, podział działki Ratanice, podział nieruchomości Ząbkowice, tyczenie Będzin, tyczenie domu Marianki, tyczenie Sikorka, profesjonalny geodeta Wojkowice, podział działki Ząbkowice, pomiar przyłącza Sławków, pomiar powykonawczy Zawiercie, pomiar powykonawczy Chruszczobród, obsługa geodezyjna Sosnowiec, obsługa geodezyjna Ząbkowice, pomiar geodezyjny , pomiar geodezyjny Sosnowiec, podział gruntu Marianki

Działamy na Śląsku oraz nie tylko: